Πέμπτη 26 Αυγούστου 2010

Με 3-0 έχασε ο Λεβαδειακός στο φιλικό με τον Αγροτικό Αστέρα

Φιλική ήττα με σκορ 0-3 από τον Αγροτικό Αστέρα γνώρισε χθες το απόγευμα στο Δημοτικό στάδιο ο Λεβαδειακός. Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 25’ με τον Στεφανίδη. Το 0-2 σημείωσε ο Ουέλινγκτον στο 60’, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο (υπό δοκιμή) Μάρκο, πέντε λεπτά πριν από τη λήξη του αγώνα.

Ο Λεβαδειακός αγωνίστηκε με τους:Στρατηλάτη, Μουλόπουλο, Κόλτζο, Ζαπρόπουλο (69’ Σωτήρχος), Αλεξίου (69’ Λισγάρας), Tasic, Serginho (60’ Dos Santos), Ταραλίδη, Zaharia (60’ Βασιλείου), Μπάρκογλου, Popović (46’ Μουρατίδης).

Για τον Αγροτικό Αστέρα έπαιξαν οι: Γιακουμής, Παπαδόπουλος Γ., Γόγολος, Αγγελόπουλος, Παπαδόπουλος Ν., Τσούκλης, Τσουκαλίδης, Σαπάνης, Ουέλινγκτον, Γιέσιτς, Στεφανίδης.Στο β’ ημίχρονο χρησιμοποιήθηκαν και οι: Αβραμόπουλος, Βουτσάς, Μερεσιώτης, Ναλμπάντης, Παπαγερίδης, Μάρκο, Γκόμεζ.